LNT2W562MSEJ
CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2W562MSEJ
LNT2W562MSEJ Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2W562MSEJ, 5600 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, Can tipi kasa ile screw terminal bağlantısı sayesinde chassis mount olarak sabitlenmektedir. -25°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığına ve 105°C'de 5000 saatlik ömür değerine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 10 kHz'de 33.74 A ve 120 Hz'de 24.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.74 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 24.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V