LNT2W472MSEHBB
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2W472MSEHBB
LNT2W472MSEHBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2W472MSEHBB, 4700 µF kapasitansına ve 450 V nominal gerilimine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömrü (105°C'de) özellikleri ile güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Yüksek ripple akım kapasitesi (30.38 A @ 10 kHz) sayesinde dalgalanmalı akım ortamlarında iyi performans gösterir. Çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile 105°C arasında değişmektedir. Radial, Can kasa tipi ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V