LNT2W472MSEH
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2W472MSEH
LNT2W472MSEH Hakkında
Nichicon LNT2W472MSEH, 4700µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış, chassis mount tipi screw terminals bağlantısına sahiptir. 5000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sağlanır. -25°C ile 105°C arasında çalışır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 30.38A ve 120 Hz'de 21.7A ripple akım kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtering devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 21.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V