LNT2W331MSECBN
CAP ALUM 330UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2W331MSECBN
LNT2W331MSECBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2W331MSECBN, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, screw terminal bağlantısı kullanarak chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile geniş uygulama yelpazesine sahiptir. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 3.36 A ve 120 Hz'de 2.4 A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.36 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V