LNT2W272MSEH
CAP ALUM 2700UF 20% 450V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNT2W272MSEH
LNT2W272MSEH Hakkında
Nichicon LNT2W272MSEH, 2700µF kapasitansa sahip 450V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal (vida bağlantı) ile chassis mount tipi tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömrü garantiler. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, 10 kHz'de 20.3A ve 120 Hz'de 14.5A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve diğer yüksek gerilim uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.3 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 14.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V