LNT2V822MSEHBN
CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2V822MSEHBN
LNT2V822MSEHBN Hakkında
Nichicon LNT2V822MSEHBN alüminyum elektrolitik kondansatörü, 8200 µF kapasitans değeri ve 350 V nominal gerilimi ile tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi paketlemesi endüstriyel ve yüksek güç uygulamalarında kullanım için uygun. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 42.42 A ve 120 Hz'de 30.3 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, UPS sistemleri ve enerji depolamaya yönelik genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42.42 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V