LNT2V472MSEHBN
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2V472MSEHBN
LNT2V472MSEHBN Hakkında
Nichicon LNT2V472MSEHBN, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. Screw terminal bağlantısına sahip chassis mount tipi kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 5000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 10 kHz'de 27.58A, 120 Hz'de 19.7A ripple akım kapasitesine sahip genel amaçlı uygulamalarda tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.58 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V