LNT2V472MSEG
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2V472MSEG
LNT2V472MSEG Hakkında
Nichicon LNT2V472MSEG, 4700µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, chassi montajı için vida terminali (screw terminals) ile sağlanır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, 10 kHz'de 27.72A ve 120 Hz'de 19.8A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saat yaşam süresi garantisinde ±20% tolerans sağlar. Güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve enerji yönetimi sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.72 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V