LNT2V222MSEFBN
CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2V222MSEFBN
LNT2V222MSEFBN Hakkında
Nichicon LNT2V222MSEFBN, 2200µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount screw terminals ile bağlantı yapılan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreler ve enerji dönüştürme sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans, 105°C'de 5000 saat ömür ve 15.4A @ 10kHz ripple current özelliği ile stabil performans sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V