LNT2V102MSEFBN
CAP ALUM 1000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2V102MSEFBN
LNT2V102MSEFBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2V102MSEFBN, 1000 µF kapasitanslı ve 350V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vida terminal (screw terminals) ile şasi montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasındaki sıcaklık aralığında çalışır ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmuştur. Ripple current kapasitesi 120 Hz'de 6.5 A ve 10 kHz'de 9.1 A'dir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, audio amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.1 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 6.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V