LNT2H822MSEJBN
CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H822MSEJBN
LNT2H822MSEJBN Hakkında
Nichicon LNT2H822MSEJBN, 8200µF kapasitansı ve 500V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount yapıya sahip bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışmaktadır. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi ile güç kaynakları, doğrultma devreleri, filtreleme uygulamaları ve yüksek voltaj sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 35.7A ve 120 Hz'de 25.5A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V