LNT2H822MSEJBB
CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H822MSEJBB
LNT2H822MSEJBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2H822MSEJBB, 8200 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, chassis mount montajı için screw terminals ile teçhiz edilmiştir. -25°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmektedir. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 35.7 A ve 120 Hz'de 25.5 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, endüstriyel güç kaynakları, yüksek voltaj filtresi ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 35.7 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V