LNT2H682MSEJBB
CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H682MSEJBB
LNT2H682MSEJBB Hakkında
Nichicon LNT2H682MSEJBB, 6800µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial tip, vida terminalli kasa yapısı ile şasi montajına uygundur. -25°C ile 105°C arası çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 28.98 A, 120 Hz'de 20.7 A ripple akım kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmasını uygun kılar.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.98 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V