LNT2H472MSEJBN
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H472MSEJBN
LNT2H472MSEJBN Hakkında
Nichicon LNT2H472MSEJBN alüminyum elektrolitik kondansatörü 4700 µF kapasitans ve 500V nominal voltaj ile tasarlanmıştır. Chassis mount tipi vida terminalleri sayesinde sabit montaj uygulamalarına uygundur. 105°C'de 2000 saat ömür, -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı desteği sunar. 10 kHz'de 22.82 A ve 120 Hz'de 16.3 A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler, motorlu uygulamalar ve düşük frekans filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V