LNT2H472MSEJ
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H472MSEJ
LNT2H472MSEJ Hakkında
Nichicon LNT2H472MSEJ, 4700 µF kapasitansı ve 500V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, vidali terminal bağlantısına sahip chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saatlik ömürlü özelliğe sahiptir. 10 kHz'de 22.82 A ve 120 Hz'de 16.3 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 22.82 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V