LNT2H472MSEHBN
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNT2H472MSEHBN
LNT2H472MSEHBN Hakkında
Nichicon LNT2H472MSEHBN, 4700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V nominal voltaj ile tasarlanan bu kondansatör, şasi montajı için vida terminalleri ile donatılmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -25°C ile 105°C arasında işletilmeye uygundur. 105°C'de 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. Yüksek frekansta (10 kHz) 24.08 A ve düşük frekansta (120 Hz) 17.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V