LNT2H472MSEHBB
CAP ALUM 4700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H472M
LNT2H472MSEHBB Hakkında
Nichicon LNT2H472MSEHBB, 4700 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 10 kHz'de 24.08 A ve 120 Hz'de 17.2 A ripple current kapasitesine sahip olup, endüstriyel güç kaynakları, frekans konvertörleri ve genel amaçlı elektrik devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V