LNT2H471MSEF
CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H471M
LNT2H471MSEF Hakkında
Nichicon LNT2H471MSEF, 470 µF kapasitanslı 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Vidalı terminal ile chassis mount edilerek genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür süresi garanti eder. 10 kHz'de 4.48 A ve 120 Hz'de 3.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, güç kaynakları, endüstriyel ekipmanlar ve elektrik sistemlerinde filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.48 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V