LNT2H332MSEG
CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H332MSEG
LNT2H332MSEG Hakkında
Nichicon LNT2H332MSEG, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis mount tipi screw terminal bağlantısına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 18.06 A ve 120 Hz'de 12.9 A ripple akımı toleransına sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devresi ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.06 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V