LNT2H331MSEFBB
CAP ALUM 330UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H331MSEFBB
LNT2H331MSEFBB Hakkında
Nichicon LNT2H331MSEFBB, 330 µF kapasitansına sahip 500V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı ile chassis mount uygulamalarına uygun olan bu komponentin ±20% tolerans değeri ve 2000 saat ömrü @ 105°C ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda güvenilir çalışma sağlar. -25°C ile 105°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığı, 10 kHz'de 3.78 A ve 120 Hz'de 2.7 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve filtre devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.78 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V