LNT2H331MSEF
CAP ALUM 330UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H331MSEF
LNT2H331MSEF Hakkında
Nichicon LNT2H331MSEF, 330 µF kapasitansı ve 500V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount yapısıyla güç kaynakları, amplifikatörler ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi (105°C'de) standarttır. 10 kHz'de 3.78 A ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. Endüstriyel ve genel amaçlı elektronik devreler için uygun.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.78 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V