LNT2H272MSEGBN
CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H272MSEGBN
LNT2H272MSEGBN Hakkında
Nichicon LNT2H272MSEGBN, 2700µF kapasitansına ve 500V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can kasa tipi ile vidalı terminal bağlantısına sahip chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Düşük frekans uygulamalarda 11A (120 Hz) ve yüksek frekans uygulamalarda 15.4A (10 kHz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V