LNT2H272MSEG
CAP ALUM 2700UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H272MSEG
LNT2H272MSEG Hakkında
LNT2H272MSEG, Nichicon tarafından üretilen 2700 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 500V rated gerilim ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, Can tipi kasa ile vida terminalleri vasıtasıyla chassis mount montajını destekler. ±20% tolerans aralığında üretilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 2000 saat lifetime'a sahiptir. 10 kHz'de 15.4A, 120 Hz'de 11A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V