LNT2H222MSEGBN
CAP ALUM 2200UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H222MSEGBN
LNT2H222MSEGBN Hakkında
Nichicon LNT2H222MSEGBN, 2200 µF kapasitanslı, 500V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantılarıyla sağlanır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10 kHz'de 13.02 A ve 120 Hz'de 9.3 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, inverterler ve endüstriyel kontrol sistemlerinde yer alır. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 13.02 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V