LNT2H152MSEGBN
CAP ALUM 1500UF 20% 500V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2H152MSEGBN
LNT2H152MSEGBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2H152MSEGBN, 1500 µF kapasitanslı ve 500 V voltaj ratıngine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantısı ile gemi, güç kaynakları, endüstriyel cihazlar ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponen, 10 kHz'de 9.94 A ve 120 Hz'de 7.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi garantisi ile çalışma sıcaklık aralığı -25°C ile +105°C arasındadır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 9.94 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 7.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V