LNT2G562MSEH
CAP ALUM 5600UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2G562MSEH
LNT2G562MSEH Hakkında
Nichicon LNT2G562MSEH, 5600 µF kapasitesi ve 400 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantısı ile donatılmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile ±25°C ile +105°C arasında çalışır. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 33.18 A ve 120 Hz'de 23.7 A ripple current kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarına uyundur. Radial can tasarımı kompakt monte işlemi sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33.18 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 23.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V