LNT2G472MSEHBB
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2G472MSEHBB
LNT2G472MSEHBB Hakkında
Nichicon LNT2G472MSEHBB, 4700 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantıya sahip olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 5000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. -25°C ile +105°C arasında güvenilir çalışır. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 28.42A, 120 Hz'de 20.3A'dır. ±20% tolerans ile sağlanan bileşen, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel devreler gibi yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.42 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V