LNT2G392MSEGBB
CAP ALUM 3900UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2G392MSEGBB
LNT2G392MSEGBB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2G392MSEGBB, 3900 µF kapasitansiyete sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponent, chassis mount konfigürasyonunda vida terminalleri ile montajlanır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 5000 saatlik yaşam süresi garantisi sağlar. ±20% tolerans ile sunulan ürün, 10 kHz'de 25.06 A ve 120 Hz'de 17.9 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi kullanım alanlarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 25.06 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V