LNT2G332MSEGBN
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2G332MSEGBN
LNT2G332MSEGBN Hakkında
Nichicon LNT2G332MSEGBN, 3300 µF kapasitansı ve 400V nominal gerilim ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamaları için uygundur. 105°C'de 5000 saat yaşam süresi ve ±20% tolerans değerleri ile genel amaçlı güç kaynakları, ses amplifikatörleri, güç dönüştürücüleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı desteği sunar. 10 kHz'de 21.56 A ve 120 Hz'de 15.4 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 21.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V