LNT2G272MSEGBB
CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2G272MSEGBB
LNT2G272MSEGBB Hakkında
Nichicon LNT2G272MSEGBB, 2700 µF kapasiteli, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. Genel amaçlı kullanım için uygun olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 18.34 A ve 120 Hz'de 13.1 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.34 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V