LNT2G103MSEJBN
CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2G103MSEJBN
LNT2G103MSEJBN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2G103MSEJBN, 10000 µF kapasitansya ve 400V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount konfigürasyonda sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 5000 saat yaşam süresine sahiptir. 10 kHz'de 46.06 A ve 120 Hz'de 32.9 A ripple akım kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Güç kaynakları, endüstriyel kontrol sistemleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 46.06 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 32.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V