LNT2E472MSEN
CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2E472M
LNT2E472MSEN Hakkında
Nichicon LNT2E472MSEN, 4700 µF kapasitansına ve 250V rated voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde vida terminalleri ile shasiye montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı kapasitesi 7.08 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı kapasitesi ise 5.9 A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V