LNT2E333MSEN
CAP ALUM 33000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2E333M
LNT2E333MSEN Hakkında
Nichicon LNT2E333MSEN, 33000 µF kapasitesi ve 250 V rated voltaj özelliklerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde vidalı terminal bağlantısı ile chassis montajına uygundur. ±20% tolerans değerine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 2000 saat ömürlü tasarımı 105°C sıcaklıkta belirlenmiştir. 10 kHz'de 20.4 A ve 120 Hz'de 17 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için kullanılır. Döner elektrik makineleri, endüstriyel inverterler ve şarj cihazlarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V