LNT2E333MSE
CAP ALUM 33000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2E333MSE
LNT2E333MSE Hakkında
Nichicon LNT2E333MSE, 33000 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Screw terminal bağlantıya sahip chassis mount tipi tasarımı endüstriyel ve profesyonel ekipmanlara entegre olmaya uygun olup, 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ve -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığı standart endüstriyel uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V