LNT2E222MSEN
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNT2E222M
LNT2E222MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2E222MSEN, 2200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajda çalışır ve ±20% tolerans ile tedarik edilir. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarına elverişlidir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current kapasitesi 10 kHz'de 3.84 A, 120 Hz'de 3.2 A'dir. Genel amaçlı endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, ses ekipmanları ve filtreleme devreleri başta olmak üzere pek çok alanda kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.84 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V