LNT2E103MSEN
CAP ALUM 10000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2E103MSEN
LNT2E103MSEN Hakkında
LNT2E103MSEN, Nichicon tarafından üretilen 10000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile güç kaynakları, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. Şasi montajı için vida terminalleri ile tasarlanmıştır. -25°C ile +105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. ±20% tolerans ve 10 kHz'de 11.52A ripple akım kapasitesi ile DC filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 11.52 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V