LNT2D472MSEN
CAP ALUM 4700UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2D472MSEN
LNT2D472MSEN Hakkında
Nichicon LNT2D472MSEN, 4700 µF kapasitanslı, 200V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi screw terminal bağlantısı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saatlik ömrü ile güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde uygulanabilir. 10 kHz'de 6.12 A ve 120 Hz'de 5.1 A ripple current taşıyabilme kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V