LNT2D333MSEN
CAP ALUM 33000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2D333MSEN
LNT2D333MSEN Hakkında
Nichicon LNT2D333MSEN, 33000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial can tipi gövdesine sahip olup chassis mount şasiye vidayla bağlanır. ±20% tolerans ile 2000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. 10 kHz'de 19.92 A ve 120 Hz'de 16.6 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında güvenli şekilde çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 19.92 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V