LNT2D332MSEN
CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2D332MSEN
LNT2D332MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2D332MSEN, 3300 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile tasarlanmış bu komponent, 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Şasi montaj için vida terminalli (screw terminals) radial kutu paketinde sunulmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 4.68A ve 120 Hz'de 3.9A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.68 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V