LNT2D223MSEN
CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2D223MSEN
LNT2D223MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2D223MSEN, 22000 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount yapısında tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi belirtilmiştir. Yüksek frekansta (10 kHz) 18.12 A, düşük frekansta (120 Hz) 15.1 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 15.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V