LNT2D152MSEN
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2D152MSEN
LNT2D152MSEN Hakkında
Nichicon LNT2D152MSEN, 1500 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajda çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. Chassis mount tip vida terminalleriyle sabitlenen bu polar kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam ömrüne sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen komponent, 10 kHz'de 2.76A ve 120 Hz'de 2.3A ripple akım kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.76 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V