LNT2C683MSEN
CAP ALUM 68000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2C683MSEN
LNT2C683MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2C683MSEN, 68000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilime sahip bu kondansatör, endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda enerji depolama ve filtre görevi görmek üzere tasarlanmıştır. Vida terminalleri ile chassis mount montajını destekler. ±20% tolerans, 2000 saatlik ömür (105°C'de) ve geniş çalışma sıcaklık aralığı (-25°C ~ 105°C) sunmaktadır. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 23.04A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 19.2A'dir. Güç kaynakları, UPS sistemleri, kaynak cihazları ve endüstriyel regülatör devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V