LNT2C683MSEB
CAP ALUM 68000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2C683MSEB
LNT2C683MSEB Hakkında
Nichicon LNT2C683MSEB, 68000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılan genel amaçlı bir komponendir. Chassis mount tipinde radial can kasa ile screw terminals bağlantısı bulunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 kHz'de 23.04 A ve 120 Hz'de 19.2 A ripple current kapasitesi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23.04 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 19.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V