LNT2C473MSEB
CAP ALUM 47000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2C473MSEB
LNT2C473MSEB Hakkında
Nichicon LNT2C473MSEB, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile rated olup, ±20% toleransa sahiptir. Chassis mount tipinde radial can tasarıma sahip olup screw terminals ile bağlantı sağlanır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 20.64 A ve 120 Hz'de 17.2 A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek kapasitans gerektiren sistemlerde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V