LNT2C473MSE
CAP ALUM 47000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2C473MSE
LNT2C473MSE Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2C473MSE, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile çalışan bu komponent, screw terminals ile chassis mount şekilde tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip olup, -25°C ile 105°C arasında işletilmeye uygundur. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Yüksek ripple current kapasitesi (10 kHz'de 20.64 A, 120 Hz'de 17.2 A) nedeniyle güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılabilir. Polar yapısından dolayı doğru kutuplama ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 17.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V