LNT2C472MSEB
CAP ALUM 4700UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2C472MSEB
LNT2C472MSEB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2C472MSEB, 4700 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde tercih edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. Yüksek frekans ripple akımı kapasitesi 5.4A (10 kHz'de), düşük frekans ripple akımı kapasitesi 4.5A (120 Hz'de) olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.4 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V