LNT2C333MSEN
CAP ALUM 33000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2C333MSEN
LNT2C333MSEN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2C333MSEN, 33000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, şasi montajı için vida terminalleri (screw terminals) ile gelir. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresine sahip olan kondansatör, ripple akım kapasitesi 10 kHz'de 16.08A, 120 Hz'de ise 13.4A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverterler ve endüstriyel cihazlarda filtreleme, enerjilendirme ve stabilizasyon amacıyla kullanılır. Polar yapısı nedeniyle kutuplu bağlantı gerektirmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.08 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 13.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V