LNT2C332MSEB
CAP ALUM 3300UF 20% 160V SCREW
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LNT2C332MSEB
LNT2C332MSEB Hakkında
Nichicon LNT2C332MSEB, 3300 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltajda çalışan bu bileşen, chassis mount tipi screw terminalleri ile sabitlenir. Geniş sıcaklık aralığında (-25°C ile 105°C arasında) kullanılabilen kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan ürün, 10 kHz'de 4.56A ve 120 Hz'de 3.8A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları ve elektrik devreleri stabilizasyonunda kullanılan polar bir bileşendir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.56 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V