LNT2C223MSEN
CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2C223M
LNT2C223MSEN Hakkında
Nichicon LNT2C223MSEN, 22000 µF kapasitansı ve 160 V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresine sahiptir (105°C'de). 15 A ripple current kapasitesi (10 kHz) ve 12.5 A ripple current (120 Hz) ile güç kaynakları, UPS sistemleri, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı filtreleme devreleri için uygundur. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V