LNT2C223MSEB
CAP ALUM 22000UF 20% 160V SCREW
Seri / Aile Numarası
LNT2C223MSEB
LNT2C223MSEB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LNT2C223MSEB, 22000 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile çalışan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Chassis mount tipinde radial can yapısı ile donatılmış olup, vida terminalleri (screw terminals) içermektedir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 10 kHz'de 15A ve 120 Hz'de 12.5A ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, enerji depolama ve EMI/RFI filtrasyonu uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 15 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V